Szczoteczka soniczna Panasonic EW-DL82-W (wybielanie)

  • Dodaj recenzję:
  • EW-DL82-W
  • Producent: PANASONIC
  • Czas realizacji: Towar wysyłamy w 24 h
  • szt.
  • Cena netto: 365,04 zł 449,00 zł

Szczoteczka soniczna Panasonic EW-DL82-W

EW-DL82-W jest stosunkowo nowym produktem firmy Panasonic. Specjaliści projektując tą szczoteczkę do zębów, chcieli by nie tylko pozwalała dobrze dbać o higienę jamy ustnej, ale także skutecznie walczyła z przebarwieniami zębów, pozwalając odzyskać im ich naturalną biel.

Włókna tej szczoteczki sonicznej mają kształt rombu, co pozwala im dokładniej usuwać płytkę nazębną, zapobiegać powstawaniu próchnicy i przebarwieniom. Końcówka jest tak zaprojektowana by jej włosie tworzyło potrójną krawędź, znakomicie czyszczącą przestrzeń między zębami. Jej specjalnie dobrane, drobne włosie, bardzo dobrze oczyszcza przestrzeń między zębami a dziąsłem.

Szczoteczka wyposażona jest w innowacyjny napęd liniowy, który wytwarzając 31000 pociągnięć na minutę, wytwarza szybkie, soniczne drgania. 
Tył końcówki szczoteczki posiada silikonowe wypustki, które usuwają resztki i oczyszczają język, dbając o świeży oddech użytkownika.

Urządzenie ma wbudowany timer, pomagający w kontrolowaniu czasu mycia. Po 30 sek. mycia zębów, szczoteczka sygnalizuje pojedynczym sygnałem konieczność zmiany mytego łuku zębowego. Upłynięcie dwóch minut szczotkowania sygnalizowane jest podwójnym sygnałem dźwiękowym i oznacza zakończenie mycia zębów.

Posiada dwa tryby pracy:
- BIAŁE (White) - tryb mocny, pozwalający na rozbijanie płytki nazębnej i likwidowania przebarwień
- DELIKATNE (soft) - tryb dedykowany do czyszczenia wrażliwych dziąseł i zębów, a także języka.

Panasonic EW-DL82-W posiada także funkcję łagodnego startu, która polega na stopniowym wzroście drgań szczoteczki, aż do maksymalnych, który jest osiągany po ok. 2 sek. pracy.
Użytkownik tej sonicznej szczoteczki ma do dyspozycji na jej rękojeści wskaźnik naładowania akumulatora. Orientacyjny czas pracy szczoteczki po pełnym naładowaniu akumulatora to ok. 90 minut. Doskonałej jakości litowo-jonowy akumulator umożliwia jego szybkie ładowanie z bazy.

Zestaw szczoteczki sonicznej EW-DL82-W zawiera:

- szczoteczkę
- 1 końcówkę wymienną
- etui podróżne
- ładowarkę (baza) ze zdejmowanym pojemnikiem na końcówkę